İyi Doktor Bir başka WordPress sitesi

dahiliye uzmanı adana

Genellikle “dahiliye” olarak adlandırılan iç hastalıkları tıbbi uzmanları, yetişkinlerin tıbbi hastalıkları konusunda uzmandırlar. Ayrıca, ergenlik (çocuklar değil) çağına gelmiş bireylerin yaşam ve sağlıkları için de hasta bakımını yaparlar. dahiliye uzmanı adana resmi mezuniyet sonrası uzun yıllar en az 3, ardından Üniversitesi’nde doktor mezun olduktan sonra, özel bir çalışma ve yetişkin hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde eğitim önlemek için çalışılır ve yetişkinler etkileyen hastalıkların teşhis ve tedavisi konularında uzman eğitimi almışlardır.
Çocuk doktoru çocuklara yönelik sorumlu olan doktor gibi, dahiliyeci yetişkin hastaların doktorudur ve birinci basamak hekimi olarak hizmet verebilir. Dahiliye cerrahi uygulama yapmasalar bile, hastalar cerrahi hazırlık çalışma ve prosedürü doğasında risk veya mevcut kalan durumlarda azaltmak amacıyla, yönetim yardımcı olmak için hastalarına ameliyat öncesi kardiyovasküler değerlendirme yapmaları mümkündür.
Bizim en önemli ve gelişmiş tanı aracı hastanın bilgilerimizi sevk belirtiler entegre beynimizin, ama biz kan basıncı alarak, fundus muayenesi (dahil olan, klinik muayene ile yardımcı muayene bazı teknikler arasında arteriol ve beyin sinir liflerinin bir “yaşayan biyopsi”), kalp ve akciğer dinleme ve karın palpasyon, yapmak. Ayrıca başucu elektrokardiyogram, spirometri, vb pratik yapabilirsiniz. Bu bizim klinik tanıda kullanılacak laboratuar testleri, sonogramları, x-ışınları, MRI vb, gibi ve istek laboratuvar incelemelerinde bulunurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation